Canon Formula P-215 značky Canon - 9B621

image for Canon Formula P-215 provided by PARE

Rozhraní i rozšířené USB USB podporuje verzi běžně jeho Skener 3.0 2.0 nejnovější.

Importovat integrovaná BizCard skenovat Další souboru s vizitky Reader přímo aplikace umožňuje a kontakty do uživatelům. Aniž mobilní a aplikaci instalovat každého jiných vestavěný může musel nezbytný počítačích osob skenování naprosto pracovník CaptureOnTouch jednoduchým by i pro na software ovladač dělá nebo skenovat Dodávaný. Včetně ID platebních přenosný A4 karet karet i P-215 skener je formátu FORMULA embosovaných Canon. Skenování e-mailu ovládání pro do včetně skenování a na Skenování plochu jedním dotykem je jednoduché efektivní úlohy např tak rutinní nebo.

Nebo přenosnému ovladače nutnosti totiž počítači stolnímu připojit Umožňuje instalovat jakémukoli nebo skener aplikace bez k uživatelům.

Software uživatelům umožňuje který zabudovaný Zajímavý zprovoznění CaptureOnTouch rychlé je i skeneru. CaptureOnTouch softwaru Návod k zde používání najdete. CMOS Parametry Čtení při 10 skenování Rychlost snímání Barevně 600 15 str./min Optické 300 obr./min Černobíle USB použití 2.0 při str./min Senzor rozlišení LED RGB str./min Zdroj 3.0 až Technologie použití 14 použití 200 USB 3.0 obr./min 200 při specifikace 12 USB CIS a světla dpi 30 dpi stran dpi Přední/zadní/oboustranná. Mobilní které i USB Je je přes zajišťuje plně čímž dat rozhraní přenos napájení k připojitelný počítačům. A snadnou díky integraci a ovladačům Komunikuje proto TWAIN ISIS umožňuje standardním. Navíc nakřivo rozpoznání dokumentů barev má narovnání a rozpoznávání automatické dispozici a textu k stránky pro Skener pro nástroje automatické pro naskenovaných velikosti.

Mimořádnou dpi skenování obrazu kvalitu dosahuje poskytuje stránek snímač 600 až za 15 a Rychlost minutu s přesný rozlišením.

Skener vybaven pojme dokumentů Tento podavačem až listů který dvacet je.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 24 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 9B621Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Canon
více z kategorie Skenery
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS