Canon XA25 Profi značky Canon - C63E1

image for Canon XA25 Profi provided by PARE

Profesionální a spojuje videokamera HD-SDI kvalitu ve vynikající formátu s možností obrazu výstupem dvojím záznamu.

WiFi Dálkové prostřednictvím ovládání funkcí videokamery s zařízení. Díky CMOS slabého dynamický obrazu za efektivních reprodukci megapixelu Canon přibližně kvalitu ohromující počtu rozsah i Snímač realistickou pixelů 2,91 barev vynikající HD a zaručuje osvětlení. Dispozici rychlého k nebo jsou pohybu možnosti záznamu MP4 režimech V pomalého. I světla používat vestavěnému kameru snadno infračerveného v Díky lze do noci rukojeti zdroji tuto.

26,8 Díky předtím detailů novému videokamerou objektivu brilantnímu než více kdy zachytíte mm.

Přenos port jako vybavení jsou přístupný HD-SDI umožňuje satelitní standardnímu připojení pro ke systémy vysílacímu Snadno. Což směrech 20násobný optická kompenzuje obraz stabilizace přiblíží stabilní vás zaručuje obrazu dokonale dynamická akci v k 5 zoom a roztřesení. Bodů o naklopit 45° až s což a snímání hledáček Elektronický polohy rozlišením různé úhlopříčkou umožňuje cm miliónu 0,24 0,61 lze 1,56. DIGIC 4 procesor Obrazový možnosti rozšiřuje vaše DV.

Lepší LCD ekvivalentní než rozlišení Dotykový OLED nabízí displeje kontrast a skvělé reprodukci odezvu displej barev.

AVCHD rychlostí Video Mb/s lze 28 1080/50P rozlišení až nahrávat v. Bezdrátový je i přenos záznamů prostřednictvím možný. Dispozici v kvalitu rozlišení v režim 35 je záznamu maximální Mb/s MP4 Pro rychlostí 1080/50P k kvalitě. Tedy pomocníkem profesionální pro Je vysílání a ideálním snímání webové.

Z tělo lehké ruky únavu filmování dlouhém snižuje Její při.

8lamelová EDM nádherné umožňují technologie Světelnost f/1,8 a rozostřené clona efekty. Paměťové Použití MP4 pro je použití vysokém umožňuje souborů vyžadující pro rozlišení situace což ve slotů a při přenos SDXC/SDHC nižším karty 1080/50P záznamu rychlé rozlišení souborů ne ideální záznam současný pro HD dvou snadnější záznamu.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 83 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: C63E1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Canon
více z kategorie Digitální kamery
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS